Кабмін має намір створити в держбюджеті спецфонд із коштів Януковича та його соратників

2 грудня 2015, 13:21
Уряд України планує закласти в державний бюджет на 2016 спеціальний фонд в 40 млрд грн, які були заарештовані на рахунках представників колишньої української влади

Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"Урядом ще в 2014 році через урядовий орган - це орган, який відповідає за боротьбу з відмиванням коштів - було заарештовано 1,5 млрд доларів США активів, якими володіють Янукович і наближені до нього особи. Кілька разів я звертався до органів прокуратури та до всієї правоохоронної системи для того, щоб кошти, які заарештовані, урядовим органом були конфісковані", - передає заяву Яценюка Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Прем'єр-міністр зазначив, що звертався до парламенту та правоохоронних органів з вимогою невідкладно ухвалити законопроект, що дозволить здійснити конфіскацію цих коштів і домогтися відповідних судових рішень для цього.

"Позиція уряду полягає в тому, що з цих 40 млрд грн, які повинні бути конфісковані за всім юридичним процедурам, сформує спеціальний фонд і цей спецфонд буде використовуватись додатково як на нацбезпеку і оборону, так і на інші витрати, які уряду необхідно покрити", - зазначив Яценюк.

Нагадаємо, раніше Яценюк просив Генпрокуратуру України і судову систему перевести заарештовані урядом України $1,4 млрд Віктора Януковича і його оточення в розряд конфіскованих і повернути їх в державний бюджет.

Показати ще новини
Радіо NV
X