Кабмін дозволив робити перепланування квартир без отримання дозволів

19 грудня 2018, 19:30

Кабінет міністрів України 18 грудня прийняв постанову, яка дозволяє робити перепланування або переоснащення квартири у багатоквартирному будинку та торговельних залів ТРЦ, офісних приміщень бізнес-центрів та інших об’єктів без отримання дозволу Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

Він додав, що перепланування у квартирі можна робити, якщо немає втручання в несучі конструкції або інженерні системи загального користування. У нежитлових приміщеннях такі роботи можна проводити без отримання дозволу, якщо вони не передбачають втручання в огороджувальні та несучі конструкції й інженерні системи загального користування.

Відео дня

Раніше повідомлялося, що, за словами міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, відтепер можна проводити роботи з утеплення введених в експлуатацію житлових будинків без дозвільних документів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X