У парламентському комітеті запропонували внести уточнення до законопроекту з "бюджетного пакету"

3 грудня 2018, 17:42

Глава комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради Ніна Южаніна заявила про необхідність внести "уточнення" у вигляді трьох додаткових поправок до прийнятого народними депутатами 23 листопада законопроекту 9260 зі змінами до Податкового кодексу.

Про це вона сказала у ході погоджувальної наради у понеділок, 3 грудня, у Верховній Раді, передає Інтерфакс-Україна.

"В процесі роботи виявили деякі неузгодженості у прийнятому законі. Тому для усунення неузгодженості комітет підготував лист голові Верховної Ради, в якому сформулював уточнення, які повинні бути внесені в текст закону. Якраз ті норми, які найбільш потрібні суспільству, їх там буквально три. Тому я спеціально зберу засідання комітету, тому що було саме таке рішення, але у табличку чомусь потрапило як відхилені поправки ", - сказала Южаніна.

Відео дня

Глава Верховної Ради Андрій Парубій в свою чергу запропонував розглянути це питання у четвер, 6 грудня о сесійній залі.

Нагадаємо, що 23 листопада Верховна Рада підтримала у другому читанні і в цілому законопроект 9260 з поправками до Податкового кодексу про підвищення ряду акцизів і зборів для збільшення доходів державного бюджету-2019.

До другого читання народні депутати направили близько 600 поправок до проекту закону, частину з яких профільний комітет рекомендував підтримати. Однак законопроект з запропонованими комітетом поправками не набрав належної кількості голосів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X