Євросоюз ввів заборону на птицю з України через випадки пташиного грипу в Херсонській області

6 грудня 2016, 14:17
Державна служба з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) отримала офіційне повідомлення про заборону експорту в Європейський Союз м'яса птиці та продуктів з неї з усієї території України у зв'язку з реєстрацією високопатогенного пташиного грипу (H5) в Херсонській області

У прес-службі відомства розповіли, що направили в ЄС детальну інформацію про заходи, вжиті для ліквідації захворювання.

Також в Держпродспоживслужбі додали, що в зв'язку з виявленим у Херсонській області пташиним грипом введено заборону на поставки яєць з цієї області в Гонконг.

Відео дня

У відповідності з міжнародними зобов'язаннями, підкреслили у відомстві, Україна поінформувала міжнародних торговельних партнерів про заходи, що вживаються з метою недопущення подальшого розповсюдження захворювання, і направила відповідні звернення основним торговим партнерам про недопущення призупинення експорту продуктів птахівництва.

Раніше стало відомо, що в листопаді в особистих підсобних господарствах громадян в с. Новоолександрівка Каланчацького району Херсонської області була зареєстрована загибель птиці різних видів, дослідження проб біоматеріалу встановило діагноз - пташиний грип.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо НВ
X