Європейські аудитори порахували, скільки мільярдів фіндопомоги отримала Україна за 8 років

7 грудня 2016, 08:52
У період з 2007 до 2015 років Україна отримала 5 млрд євро фінансової допомги, проте вона мала "обмежений вплив" через нестабільну політичну, законодавчу та адміністративну ситуацію в країні

Такого висновку дійшли у Європейському суді аудиту. Звіт був оприлюднений в Брюсселі доповідачем, аудитором Шаболшем Фазакасом (Szabolcs Fazakas), повідомляє УНІАН.

"Разом Україні за період з 2007 по 2015 роки було виділено 5 млрд євро. На додаток до цього після революції на Майдані, чи ви ще можете називати це фінансовою та економічною кризою України на початку 2014 року, негайно був виділений терміновий пакет допомоги у 11.2 млрд євро", - зазначив він.

Відео дня

За його словами, основною причиною перевірки стала спроба встановити, чи допомога Комісії та Зовнішньої дипломатичної службам була добре підготовленою та ефективною у підтримці реформування України у сфері управління державними фінансами, боротьбі з корупцією та в газовому секторі.

"Ми вважаємо, що це - головні пункти, якщо ми хочемо побачити, чи може допомога ЄС носити стійкий характер та довгостроковий вплив для країни", - підкреслив Фазакас.

Фазакас констатував, що до 2014 року українське керівництво "обмежено було віддано проведенню процесу реформ".

"Результат, який був досягнутий після 2014 року, залишається крихким. У справі боротьби з корупцією ще залишається побачити результат ефективного виконання", - наголосив аудитор.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X