Європарламент може збільшити торговельні преференції для України

27 грудня 2016, 11:09
182
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

112 Україна

Олена Зеркаль сподівається, що ЄС і далі сприятиме виходу української продукції на свій ринок

У Європейському парламенті розглядають можливість для збільшення торговельних преференцій для України, заявила заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль

Як повідомляє УНІАН, вона прокоментувала, як зона вільної торгівлі із ЄС з 1 січня 2016 року вплинула на стан української економіки.

"Зона вільної торгівлі в нас працює вже понад рік, і в нас є зростання, і ми бачимо, що Європейський Союз став нашим основним торговельним партнером. І це в принципі тішить, бо всі прогнози, які робилися російськими експертами, політиками, вони не здійснилися, і фактично ми зростаємо", - зазначила Зеркаль.

За її словами, якщо бізнес раніше був зорієнтований на Росію, то тепер ці підприємства почали освоювати європейський ринок.

На думку Зеркаль, бізнес "зрозумів, що це не так важко, як це малювали у попередні роки у зв'язку з усіма бар'єрами, про які розповідали у пропагандистських роликах росіяни та їхні агенти впливу".

"Звичайно, що це ще перші кроки, і по першому року дуже важко робити якісь прогнози, але Європейський Союз готовий йти далі, і вже на розгляді парламенту знаходиться рішення про надання Україні додаткових автономних преференцій", - наголосила чиновниця. За її словами, хоча у цей список потрапив не дуже великий перелік товарів, але водночас вони є важливими для України з точку зору просування їх на європейський ринок і введення європейських інвестицій для покращення українського бізнес-середовища.

Вибір редакції

Події

Сьогодні, 21:00

article_img
П'ять років потому. Як в Україні вшановують жертв найзапекліших сутичок під час Революції Гідності
Політика

Сьогодні, 08:32

article_img
ГПУ наступає на пресу. Відомство Юрія Луценка вимагає доступу до внутрішніх документів редакції НВ
Країни

Сьогодні, 19:15

article_img
Новий ЮКОС? У Росії заарештували великого американського інвестора

Головне

Події

Сьогодні, 13:06

article_img
У Києві на Броварському проспекті зіткнулися сім авто - відео
Події

Сьогодні, 19:31

article_img
Бандеро, вставай! Активісти влаштували акцію протесту під будівлею МВС
Гаджети

Сьогодні, 20:00

article_img
Тільки в профіль. Якими будуть нові iPhone 2019