Європа виділить Україні майже два мільйони євро на реформування митниці

10 лютого 2016, 09:24
Європейський союз виділяє Україні 1,85 млн євро на реалізацію проекту  TWINNING -  Підтримка Державної фіскальної служби України в розвитку елементів управління кордонами в митній сфері

Про це стало відомо під час конференції-відкриття проекту, пише прес-служба державної фіскальної служби.

Під час прес-конференції відбулася зустріч голови ДФС Романа Насірова із очільниками митних відомств Литви, Польщі та Німеччини.

Відео дня

Міжнародний проект передбачає зміну національних процедур і законодавства, необхідну для повного наближення до стандартів ЄС у митній сфері. Гроші також підуть на трансформацію інформаційних технологій та побудову комплексної системи протидії корупції в Україні.

Координатором проекту виступить Федеральне Міністерство фінансів Німеччини. Мінфін Польщі займатиметься оперативними аспектами співробітництва у сфері спільного управління кордонами. А розробку системи боротьби з корупцією очолить Митна служба при Міністерстві фінансів Литви.

Представники ЄС очікують, що TWINNING сприятиме виконанню Україною зобов'язань у сфері інтегрованого управління кордонами. Європейські партнери також сподіваються на поступове впровадження Україною стандартів ЄС у митній сфері.

Раніше повідомлялося, що Євросоюз виділить близько чотирьох мільйонів євро на реформування транспортної галузі України. Україна повинна досягти європейських стандартів у даній галузі до 2020 року, так як ці терміни прописані в дорожній карті транспортної стратегії.

Показати ще новини
Радіо NV
X