Єврокомісія та Мінфін обговорили умови надання Україні четвертого траншу

22 квітня 2018, 17:57

Умови для впровадження четвертої програми макрофінансової допомоги ЄС Україні відповідають нинішнім пріоритетам розвитку, повідомили у прес-службі Міністерства фінансів України.

Так, міністр фінансів України Олександр Данилюк зустрівся з Віце-президентом Європейської Комісії з питань євро та соціального діалогу, фінансової стабільності, фінансових послуг та Союзу ринків капіталу Валдісом Домбровскісом. В рамках зустрічі обговорили питання четвертої програми макрофінансової допомоги ЄС для України та умови для виділення першого траншу допомоги.

Відео дня

Сторони підкреслили, що ці умови будуть відповідати пріоритетам розвитку української економіки та будуть направлені на зміцнення фінансової та економічної стабільності нашої країни, подолання корупції та продовження втілення структурних реформ.

"Ми постійно отримуємо велику підтримку ЄС на шляху перетворення України на країну із стійкою економікою та стабільною фінансовою системою. Нещодавнє схвалення Європейською комісією четвертої програми макрофінансової допомоги є надзвичайно важливим кроком у підтримці нашими європейськими партнерами реформ в країні", - сказав Данилюк.

Раніше повідомлялося, що міністр фінансів пояснив, від чого залежить термін отримання траншу МВФ.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X