Єврокомісія має намір довести переговори про зону вільної торгівлі з США до кінця

30 серпня 2016, 15:32
Офіційний представник Єврокомісії Маргаритіс Схінас заявив, що ЄК має намір завершити переговори з США про створення Трансатлантичної зони вільної торгівлі (Transatlantic Trade and Investment Partnership)

Так Схінас прокоментував сумніви Франції в необхідності вести подальшу дискусію з TTIP, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"На останньому засіданні Європейської Ради голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер отримав необхідну підтримку в тому, що стосується продовження переговорів", - сказав прес-секретар.

Відео дня

Він також додав, що не вважає за потрібне коментувати окремі висловлювання.

"Ми вважаємо за краще вести організовану роботу і дотримуватися того, що було передбачено, сподіваючись завершити ці переговори", - зазначив він.

За словами Схінаса, "коли ведуть переговори, їх ведуть, щоб прийти до результату".

Він в черговий раз посилався на висловлювання Жана-Клода Юнкера про те, що Єврокомісія веде переговори не для того, щоб ослабити європейські стандарти захисту навколишнього середовища, продуктів харчування або способу життя. Мова, за його словами, навпаки, йде про те, щоб домогтися світового визнання цих стандартів.

Раніше повідомлялося, що міністр торгівлі Франції Маттіас Фекль виступив за припинення поточного раунду переговорів про створення Трансатлантичної зони вільної торгівлі між США та ЄС.

28 серпня віце-канцлер і міністр економіки Німеччини Зігмар Габріель заявив про провал переговорів щодо зони вільної торгівлі між Європейським Союзом і США.

Однак, 30 серпня представник уряду Німеччини заявив про продовження переговорів між Європейським Союзом і США за TTIP.

Нагадаємо, що США разом з ЄС просувають в регіоні Північної Атлантики потужний економічний і геополітичний проект - Трансатлантичне торговельне та інвестиційне партнерство (Transatlantic Trade and Investment Partnership).


Показати ще новини
Радіо NV
X