Єгипет відмовився купувати майже 300 автобусів ЛАЗ

18 липня 2016, 16:51
Найближчим часом Єгипет планує оголосити повторний тендер із закупівлі автобусів через анулювання домовленості із Сity Transport Group (CTG, керуюча компанія ТОВ Львівські автобусні заводи)

Про це повідомив генеральний директор CTG Ігор Чуркін під час презентації в понеділок автобуса LAZ А-183-CNG, виготовленого спеціально для єгипетського тендера, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Умови нового тендера передбачатимуть закупівлю 400 таких же автобусів з CNG-двигунами.

"У 2015 році CTG виграла тендер на поставку 289 автобусів в Каїр на $ 89 млн. Але в зв'язку з економічною ситуацією в Україні, неможливістю держорганів надати необхідні державні гарантії, а також у зв'язку з прийняттям закону про обов'язковий продаж, що надходить по передоплаті валюти, Єгипет анулював тендер і відновив його на інших умовах оплати ", - сказав Чуркін, додавши, що тендер і раніше передбачає пролонгацію контракту, за яким переможець зможе поставити в Єгипет до 2 тис. автобусів на $ 460 млн.

Глава CTG попросив уряд сприяти підприємству, адже цей контракт допоможе створити понад 18 тис. нових робочих місць на 5 років.

Зауважимо, у червні 2015 роки після перемоги CTG в тендері на поставку 289 міських автобусів на суму $ 70 млн для транспортної служби Єгипту, сторонами був підписаний відповідний контракт присутності прем'єр-міністра АРЄ Ібрагіма Мехлеба, губернатора Каїра Галя Аль-Саїда, а також посла України в Єгипті Геннадія Латія.

Показати ще новини
Радіо NV
X