ЄБРР виділив гроші на будівництво терміналу в Південному

7 вересня 2016, 18:45
Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) затвердив кредит у розмірі $37 млн на будівництво зернового терміналу в морському торговому порту Південний

Про це заявив екс-заступник міністра фінансів України Артем Шваль, передає Інтерфакс-Україна.

"Рада директорів ЄБРР тільки що затвердила кредит у розмірі $37 млн (в доповнення до такого ж кредиту з боку IFC - Міжнародної фінансової корпорації), який буде спрямовано на будівництво зернового терміналу в порту Південний з максимальною пропускною спроможністю до 5 млн тонн зернових на рік", – повідомив він.

Відео дня

Він зазначив, що в проекті є український інвестор, великий міжнародний гравець (Cargil), підтримка з боку уряду, участь міжнародних фінансових інститутів, екологічний аудит, енергоефективність та інше.

Нагадаємо, що загальна сума інвестицій проекту будівництва зернового терміналу в порту Південний становить $130 млн.

Раніше повідомлялося, що 24 лютого в Кабінеті міністрів було підписано інвестиційну угоду між одним з найбільших світових трейдерів сировинними товарами американською приватною компанією Cargill і українською компанією М. В. Карго про будівництво зернового терміналу вартістю $100 млн.

Пізніше Європейський банк реконструкції і розвитку заявляв про можливе виділення М. В. Карго $37 млн кредиту для фінансування будівництва зернового терміналу.

Показати ще новини
Радіо НВ
X