ЄБРР та Світовий банк почали кредитувати у гривні

8 червня 2017, 15:45
Першими клієнтами стали угорська фінкомпанія ОТП Лізинг та французький рітейлер Auchan

Європейский банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) видав перший кредит в гривні еквіваленті $20 млн (приблизно 530 млн грн). Про це повідомили одразу два джерела – старший радник ЄБРР Антон Усов та генеральний директор ОТП Лізинг Андрій Павлушин.

Відео дня

Відповідний проект рада ЄБРР схвалила у середу, 7 червня. Кредит наданий терміном на 3 роки для розширення фінансування українських приватних компаній, в тому числі малого і середнього бізнесу.

"Ми працювали над цією угодою 7 місяців. Перший гривневий кредит ЄБРР в Україні за їхню 25-річну історію тут. Моя команда – герої. Ми беремо довгу гривневу позику на фінансування українських клієнтів у гривні на 3-4 роки", – написав на своїй сторінці у Facebook Павлушин.

Одночасно, про перший виданому кредиті у гривні повідомила структура Світового банку – Міжнародна фінансова корпорація (IFC). Одержувачем позики стала компанія Auchan Retail

Кредит у розмірі $15 млн (приблизно 400 млн грн) Auchan отримає терміном терміном на 8 років

IFC та Auchan є партнерами з 2013 року, коли IFC надала кредит Auchan у розмірі $30 млн на розвитку роздрібної торгівлі продовольчими продуктами.

Показати ще новини
Радіо NV
X