ЄБРР може виділити М. В. Карго $37 млн на зерновий термінал

7 липня 2016, 16:28
180
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Повідомлення про намір профінансувати проект будівництва зернового терміналу в порту Південний ЄБРР опублікував ще в жовтні 2015 року

Фото: vkurse.ua

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) 7 вересня прийме рішення про можливе виділення ТОВ М. В. Карго $37 млн кредиту для фінансування будівництва зернового терміналу в порту Південний (Одеська обл.)

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням на веб-сайті ЄБРР, загальна сума інвестицій становить $130 млн.

Повідомлення про намір профінансувати проект будівництва зернового терміналу в порту Південний ЄБРР опублікував ще в жовтні 2015 року.

Як повідомлялося, компанія Cargill (США), Адміністрація морських портів України (АМПУ) і ТОВ М. В. Карго в серпні 2015 року підписали тристоронній меморандум про наміри реалізувати інвестиційний проект у морському торговельному порту "Південний".

Підписаний документ підтверджував намір Cargill придбати 51% перевалочного терміналу, який стивідорна компанія М. В. Карго побудує в порту Південний.

Зазначалося, що термінал дозволить Cargill здійснювати перевалку зернових, продуктів їх переробки та інших вантажів. Пропускна спроможність першої черги будівництва складе до 5 млн тонн. Друга черга передбачає збільшення потужності ще на 2-4 млн тонн.

Наступним етапом після підписання меморандуму про наміри була спільна відпрацювання договору про співробітництво, визначення термінів виконання та технічних параметрів проекту, а також рівня відповідальності у ньому сторін.

Тоді сума запланованих інвестицій оцінювалася в $130 млн. Запуск терміналу попередньо був запланований на 2017 рік.

Компанія Cargill у лютому 2016 року підписала з компанією М. В. Карго, оперує в морському торговому порту Південний, інвестиційну угоду, згідно з яким Cargill вирішила інвестувати $100 млн у будівництво зернового терміналу.

Сторони формалізували свої наміри шляхом підписання договору про придбання компанією Cargill 51%-вої частки М. В. Карго.

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 10:32
Лонгріди
thumb img
Спецпроект

Вибір редакції

Політика

Вчора, 21:45

article_img
На останню копійку, але на широку ногу. Екс-заступник голови ЦВК Андрій Магера - про президентські вибори і політичну агітацію
Made in Ukraine

Сьогодні, 13:02

article_img
Тепер і на картах. Українська компанія Allset буде відображатися на Google Maps
Наукпоп

Сьогодні, 11:23

article_img
Далекий космос. NASA вивчає можливість відправки зонда на Титан

Головне

Події

Вчора, 18:29

article_img
Зведення ООС: на Донбасі постраждали десять військовослужбовців
Події

Сьогодні, 08:20

article_img
Полторак: Росія фактично хоче провести анексію Азовського моря
Геополітика

Вчора, 18:35

article_img
Можливість нових переговорів щодо угоди про Brexit не розглядається - представник ЄС