ЄБРР може виділити М. В. Карго $37 млн на зерновий термінал

7 липня 2016, 16:28
Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) 7 вересня прийме рішення про можливе виділення ТОВ М. В. Карго $37 млн кредиту для фінансування будівництва зернового терміналу в порту Південний (Одеська обл.)

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням на веб-сайті ЄБРР, загальна сума інвестицій становить $130 млн.

Повідомлення про намір профінансувати проект будівництва зернового терміналу в порту Південний ЄБРР опублікував ще в жовтні 2015 року.

Відео дня

Як повідомлялося, компанія Cargill (США), Адміністрація морських портів України (АМПУ) і ТОВ М. В. Карго в серпні 2015 року підписали тристоронній меморандум про наміри реалізувати інвестиційний проект у морському торговельному порту "Південний".

Підписаний документ підтверджував намір Cargill придбати 51% перевалочного терміналу, який стивідорна компанія М. В. Карго побудує в порту Південний.

Зазначалося, що термінал дозволить Cargill здійснювати перевалку зернових, продуктів їх переробки та інших вантажів. Пропускна спроможність першої черги будівництва складе до 5 млн тонн. Друга черга передбачає збільшення потужності ще на 2-4 млн тонн.

Наступним етапом після підписання меморандуму про наміри була спільна відпрацювання договору про співробітництво, визначення термінів виконання та технічних параметрів проекту, а також рівня відповідальності у ньому сторін.

Тоді сума запланованих інвестицій оцінювалася в $130 млн. Запуск терміналу попередньо був запланований на 2017 рік.

Компанія Cargill у лютому 2016 року підписала з компанією М. В. Карго, оперує в морському торговому порту Південний, інвестиційну угоду, згідно з яким Cargill вирішила інвестувати $100 млн у будівництво зернового терміналу.

Сторони формалізували свої наміри шляхом підписання договору про придбання компанією Cargill 51%-вої частки М. В. Карго.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X