ЄБРР має намір відкрити в Україні 15 офісів із підтримки малого і середнього бізнесу

12 липня 2016, 14:20
Ключовий кредитор України Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) має намір відкрити на базі існуючих бізнес-організацій 15 регіональних офісів по підтримці розвитку малого і середнього бізнесу в нашій країні, повідомила на форумі представник ЄБРР Катерина Рігг

"Ми хочемо відкрити центри підтримки бізнесу. Наше завдання знайти партнерів в регіонах і підсилити ці організації тими знаннями, які має наша структура", - сказала вона, додавши, що протягом наступних двох тижнів ЄБРР оголосить тендери на пошук організацій, на базі яких можна буде відкрити дані офіси, пише Уніан.

Відео дня

Рігг також повідомила, що ЄБРР проведе в Києві, Львові, Харкові та Одесі зустрічі з бізнес-організаціями, на яких презентує необхідні критерії для участі в тендері і розповість про функції, які будуть виконувати центри підтримки бізнесу.

За словами Рігг, офіси будуть розміщені таким чином, щоб бізнесмен з будь-якого місця в Україні зміг за 1-1,5 години до них дістатися й отримати кваліфіковану консультацію у фахівців. При цьому центри підтримки бізнесу будуть надавати допомогу будь-якому звернувся, незалежно від місця його реєстрації.

Нагадаємо, Європейський союз і Європейський банк реконструкції і розвитку підписали угоду про виділення 28 млн євро на інформаційну підтримку малих і середніх підприємств в Україні в рамках програми EU4Business.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X