ЄБРР має намір відкрити в Україні 15 офісів із підтримки малого і середнього бізнесу

12 липня 2016, 14:20
394
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: agroinvestforum.com

На фото: менеджер групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні Катерина Рігг.

Ключовий кредитор України Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) має намір відкрити на базі існуючих бізнес-організацій 15 регіональних офісів по підтримці розвитку малого і середнього бізнесу в нашій країні, повідомила на форумі представник ЄБРР Катерина Рігг

"Ми хочемо відкрити центри підтримки бізнесу. Наше завдання знайти партнерів в регіонах і підсилити ці організації тими знаннями, які має наша структура", - сказала вона, додавши, що протягом наступних двох тижнів ЄБРР оголосить тендери на пошук організацій, на базі яких можна буде відкрити дані офіси, пише Уніан.

Рігг також повідомила, що ЄБРР проведе в Києві, Львові, Харкові та Одесі зустрічі з бізнес-організаціями, на яких презентує необхідні критерії для участі в тендері і розповість про функції, які будуть виконувати центри підтримки бізнесу.

За словами Рігг, офіси будуть розміщені таким чином, щоб бізнесмен з будь-якого місця в Україні зміг за 1-1,5 години до них дістатися й отримати кваліфіковану консультацію у фахівців. При цьому центри підтримки бізнесу будуть надавати допомогу будь-якому звернувся, незалежно від місця його реєстрації.

Нагадаємо, Європейський союз і Європейський банк реконструкції і розвитку підписали угоду про виділення 28 млн євро на інформаційну підтримку малих і середніх підприємств в Україні в рамках програми EU4Business.

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
29 грудня 2018, 11:53
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 11:53

Головне

Події

Вчора, 21:45

article_img
Майже п'ять років окупації. Як РФ продовжує переслідувати активістів в Криму
Футбол

Вчора, 16:34

article_img
Шахтар оголосив про підписання захисника одного з провідних клубів України
Політика

Вчора, 10:29

article_img
Суд Києва 24 січня почне оголошення вироку Януковичу