Яценюк нагадав про плани ліквідації податкової міліції

21 січня 2016, 15:22
Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк нагадав про плани ліквідувати податкову міліцію, що діє у складі Державної фіскальної служби

У складі Фіскальної служби залишиться лише невеликий підрозділ, який буде займатися отриманням доказів, а служба буде повністю демілітаризована, передає слова прем'єра Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"Наше завдання – це ліквідація податкової міліції, про що я вам публічно заявляю. Проект закону про створення Служби фінансових розслідувань готовий", - заявив він на нараді з антикорупційних розслідувань 21 січня у Києві.

За словами Яценюка, детективи у нову Службу фінансових розслідувань будуть набиратися на конкурсній основі за прикладом Національного антикорупційного бюро.

Раніше повідомлялося, що прем'єр запропонував передати розслідування економічних злочинів в одні руки

6 вересня 2015 року ппрем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що Державна Фіскальна служба (ДФС) буде істотно скорочена, податкова міліція - ліквідована, а на митниці запроваджений єдиний стандарт і ціна розмитнення товарів по всій Україні.

Вперше Яценюк заявив, що Кабінет міністрів має намір ліквідувати податкову міліцію і внести на розгляд парламенту проект закону про створення єдиної громадянської служби фінансових розслідувань 6 серпня 2014 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X