Яценюк розповів про переговори з представниками бізнесу, які прибули разом з міністром торгівлі США

26 жовтня 2015, 21:19
Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк провів переговори про співпрацю з представниками найбільших американських банків і компаній, які прибули в Україну разом з міністром торгівлі США Пенні Пріцкер

Зокрема, у складі делегації було керівництво Citibank.

"Citibank - це елемент реального залучення американських інвестицій в українську економіку, тому що там, де є Citibank, там американський бізнес набагато швидше заходить інвестувати", - зазначив прем'єр.

Відео дня

За його словами, під час переговорів обговорювалася необхідність проведення конференції по залученню інвестицій в Україну, а також "щоб кредитно-гарантійні установи країн Великої двадцятки з нами провели зустріч з приводу збільшення обсягів інвестицій в українську економіку".

У зустрічі також взяли участь представники Cargill і DuPont, які фокусувалися насамперед на розвитку аграрного сектора.

Крім того, брала участь в переговорах і компанії Honeywell, яка сконцентрована в першу чергу на інвестиціях в енергетичний сектор та енергоефективність.

"Це те, що нам зараз потрібно. Починаючи з лічильників і закінчуючи модернізацією української енергетики - це загальні завдання, які ми поставили на наших переговорах з американським бізнесом", - заявив Яценюк.

Відзначив глава уряду і спільний проект диверсифікації ядерного палива між Westinghouse і Національною акціонерною компанією Енергоатом.

"Справи йдуть дуже добре. Сподіваємося, що для продовження цього проекту у нас буде можливість отримувати додаткове фінансування, в тому числі від американського EX-IM bank", - сказав Яценюк.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна домовилася про постачання ядерного палива Westinghouse для своїх АЕС.

Показати ще новини
Радіо НВ
X