Яценюк розпорядився зібрати з бізнесу 55 млрд грн

17 серпня 2015, 18:07
Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк дав завдання главі Держфіскальної служби Роману Насірову вжити термінових заходів з погашення податкової заборгованості перед бюджетом

Про це після зустрічі прем'єра і головного податківця країни повідомили в уряді.

Глава Кабміну повідомив, що сума боргу по сплаті податків становить 55 млрд грн, при цьому реструктуризація податкової заборгованості можлива тільки для тих компаній, які можуть сплатити борг і мають тимчасову кризу з ліквідністю.

Відео дня

Яценюк пояснив, що реструктуризація податкового боргу можлива за певних умов: На думку прем'єра, реструктуризація компаніям заборгованості по сплаті податку можлива тільки при виконанні компаніями деяких умов: "За умови сплати 36% річних за реструктурованим податковоим боргом, чітким графіком погашення платежів і обов'язковим накладенням податкової застави на активи відповідного платника податків до моменту повного погашення боргів перед бюджетом".

Голова ДФС за дорученням прем'єра проведе зустрічі з усіма найбільшими боржниками перед державою для переговорів щодо виплат у бюджет.

Раніше Яценюк в інтерв'ю НВ прокоментував податкову реформу: "Хлопці, детенізуйте зарплати, вийдіть з тіні — і ви будете платити 18 %. Щось теж не дуже біжать. Тому, перепрошую, давайте говорити чесно. З одного боку, немає культури сплати податків, з іншого боку, немає культури звіту за ті податки, які отримала держава".

Показати ще новини
Радіо NV
X