Яценюк розповів про рецепт досягнення економічного зростання в Україні

29 січня 2016, 16:43
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк назвав однією із ключових умов досягнення фінансової стабільності та економічного зростання в Україні продовження реформ, передбачених програмою співпраці з МВФ та іншими міжнародними фінансовими організаціями

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Однією з основних умов досягнення фінансової стабільності є продовження тих кроків, які передбачені програмою співпраці з МВФ, Світовим банком, Європейським банком реконструкції та розвитку, Європейським інвестиційним банком і, звичайно, Європейським союзом. Це єдиний рецепт, за допомогою якого можна досягти економічного зростання в Україні", - заявив Яценюк.

Відео дня

Глава уряду також зазначив, що основними цілями на 2016 рік є цінова стабільність і низький рівень інфляції. За його словами, ці цілі будуть досягатися як діями Кабінету міністрів України, так і монетарною політикою Національного банку.

Крім того, Яценюк підкреслив важливість розвитку кредитування.

"Потрібні довгі і дешеві кредити, чого можна досягти в результаті утримання інфляції та реформування банківського і фінансового секторів", - сказав прем'єр.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів України Наталія Яресько повідомила, що завдяки проведеній реструктуризації державного боргу в минулому році, Україна зможе заощадити 64 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X