Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Яценюк анонсував розширення ембарго на більш ніж 70 російських товарів

20 січня 2016, 12:37
947
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
У середу, 20 січня, уряд України прийме рішення про розширення введеного з 10 січня 2016 року ембарго на постачання в країну низки російських товарів ще більш ніж 70 товарними позиціями, заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк

"На додаток до першого списку про перелік продукції, який заборонений до ввезення в Україну походженням з РФ, сьогодні додатково додається більше 70 товарних позицій походженням з РФ, які не можуть бути ввезені на територію України",- цитує Яценюка Інтерфакс-Україна.

При цьому він зазначив, що "це контрзаходи на економічну агресію РФ, і ми й далі будемо захищати свій внутрішній ринок".

Нагадаємо, 1 січня офіційно вступило в силу російське продовольче ембарго у відношенні України. У відповідь на російське ембарго з 10 січня в Україні почала діяти заборона на ввезення групи товарів з Російської Федерації.

Згідно з нею, "ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації" заборонене до 5 серпня 2016 року або до скасування Росією продембарго на українські товари.

Напередодні міністр економіки Айварас Абромавічус повідомив, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України в середу, 20 січня, надасть Кабінету міністрів розширений список санкцій проти російських товарів.


 

Головне

Україна/Події

12 грудня, 13:22

article_img
Знову в грі. Насіров розповів, коли приступить до роботи і яку отримав компенсацію за "прогул"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися