Яресько розповіла, хто першим постраждає від конфлікту між США та Китаєм

18 вересня 2018, 09:30

Загроза торговельної війни, яка вже, по суті, почалася між США та Китаєм, може призвести до дуже сумних наслідків, насамперед для країн, які розвиваються. 

Про це заявила eкс-міністр фінансів Наталія Яресько в ефірі Радіо НВ.

"Ми всі задіяні в цьому. І ці виклики також відчуваємо ми всі. Тобто виклик технології, повернутись до того, що ми говорили про Україну, ми не досягнули ще того рівня, що нам потрібно, щоб конкурувати з іншими всіма країнами. Тобто ми не можемо зупинитися, тому що світ іде вперед, технологія прагне вперед. Ми ще не досягнули того, а воно йде далі й швидко, тобто нам потрібно швидше і більше робити в Україні, тому що світ рухається", - сказала вона.

Відео дня

Екс-міністр фінансів також зазначила, що коли Америка розриває торговельні відносини з Європою чи з Канадою, це впливає на всіх інших.

Раніше Трамп заявив, що збирається запровадити мита на імпорт товарів з Китаю і обмежити китайські інвестиції. Пізніше Міністерство комерції Китаю повідомило, що готується до повторного запровадження мит на товари з США. Китай з 2 квітня ввів підвищені мита на 128 товарів, що імпортуються зі США.

Зазначимо, що Трамп також запровадив мита на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%) з усіх країн, за винятком Канади і Мексики, для яких передбачено виняток терміном на 30 днів.

У червні Трамп затвердив мита на китайські товари на суму близько $50 млрд.

У вересні президент США заявив, що готовий в короткі терміни запровадити додаткові мита на $267 млрд на китайські товари.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X