Яресько прокоментувала чутки про своє можливе прем'єрство

10 березня 2016, 11:43
Міністр фінансів Наталія Яресько закликала не надавати великої уваги розмовам про те, що вона може очолити український уряд

Про це вона заявила під час 12-ї щорічної інвестиційної конференції ІК Dragon Caрital.

"Я не готова спекулювати такими балачками. До великої міри криза викликана саме такими балачками і спекуляціями. Я не бачу підстав надавати цим розмовам велику увагу. Ми маємо легітимний уряд. Ми виконуємо свою роботу, я щойно мала зустріч і ЄБРР, і кажу що уряд працює", - зазначила Яресько.

Відео дня

У свою чергу міністр економічного розвитку Айварас Абромавичус заявив, що стати прем’єр-міністром має саме Яресько, оскільки у неї - незаплямована репутація та довіра з боку західних партнерів.

Раніше НВ із посиланням на джерела писало, що Наталя Яресько погодилася очолити уряд технократів за умови, що людей в команду пропонує вона, і вже веде переговори з тими, кого хоче бачити у новому уряді.

Водночас, як повідомляє Financial Times, українська владна верхівка розглядає на посаду прем'єр-міністра не лише голову Мінфіну Наталію Яресько, але і спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана.

Показати ще новини
Радіо NV
X