Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Яресько представила проект бюджету на 2016 рік

15 грудня 2015, 18:02
1247
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Проект бюджету побудований на проекті податкової реформи

Фото: Урядовий портал / Facebook

У вівторок, 15 грудня, міністр фінансів Наталія Яресько представила проект Державного бюджету на 2016 рік

"Робота над розробкою цього пакету законів тривала дуже довго - адже ми повинні запропонувати суспільству не один проект закону, а системний, збалансований пакет документів, які забезпечать якісні, структурні зміни і в дохідній, і у видатковій частинах бюджету. В результаті ми погодили з Урядом і запропонували Верховній Раді пакет з 7 законопроектів, які включають оновлений проект бюджету на 2016 рік, а також проекти низки важливих законів, які визначають зміни у дохідній і видатковій частинах бюджету", - заявила Яресько.

При цьому міністр зазначила, що запропоновані зміни повинні зменшити податкове навантаження в економіці, профінансувати всі пріоритетні потреби держави, підвищити ефективність і адресність державних витрат, якість послуг для громадян і водночас не перевищити цільовий показник дефіциту бюджету в 3,7%.

За інформацією Мінфіну, збалансований проект бюджету побудований на проекті податкової реформи, збільшенні соцстандартів, посиленні ефективності та адресності видатків бюджету, збільшенні фінансового ресурсу місцевих громад та посиленні децентралізації, посиленні бюджетної дисципліни і т. д.

"Ми повертаємося на шлях реального економічного зростання, інвестицій та покращення рівня життя", - заявила Яресько.Головне

Україна/Події

12 грудня, 13:22

article_img
Знову в грі. Насіров розповів, коли приступить до роботи і яку отримав компенсацію за "прогул"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися