Яресько представила проект бюджету на 2016 рік

15 грудня 2015, 18:02
У вівторок, 15 грудня, міністр фінансів Наталія Яресько представила проект Державного бюджету на 2016 рік

"Робота над розробкою цього пакету законів тривала дуже довго - адже ми повинні запропонувати суспільству не один проект закону, а системний, збалансований пакет документів, які забезпечать якісні, структурні зміни і в дохідній, і у видатковій частинах бюджету. В результаті ми погодили з Урядом і запропонували Верховній Раді пакет з 7 законопроектів, які включають оновлений проект бюджету на 2016 рік, а також проекти низки важливих законів, які визначають зміни у дохідній і видатковій частинах бюджету", - заявила Яресько.

Відео дня

При цьому міністр зазначила, що запропоновані зміни повинні зменшити податкове навантаження в економіці, профінансувати всі пріоритетні потреби держави, підвищити ефективність і адресність державних витрат, якість послуг для громадян і водночас не перевищити цільовий показник дефіциту бюджету в 3,7%.

За інформацією Мінфіну, збалансований проект бюджету побудований на проекті податкової реформи, збільшенні соцстандартів, посиленні ефективності та адресності видатків бюджету, збільшенні фінансового ресурсу місцевих громад та посиленні децентралізації, посиленні бюджетної дисципліни і т. д.

"Ми повертаємося на шлях реального економічного зростання, інвестицій та покращення рівня життя", - заявила Яресько.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо NV
X