Яресько повідомила, коли Україна отримає третій транш за програмою EFF від МВФ

9 грудня 2015, 14:58
Прийняття нової редакції Податкового кодексу та збалансованого державного бюджету на 2016 рік дозволить Україні швидко отримати третій транш кредиту Міжнародного валютного фонду за програмою розширеного фінансування EFF

Про це заявила міністр фінансів України Наталія Яресько.

"Як тільки зробимо, можемо очікувати на рішення МВФ", - передає слова Яресько Інтерфакс-Україна.

Вона зазначила, що проект остаточного оновленого меморандуму економічної політики за підсумками другого перегляду програми EFF поки відсутній.

Відео дня

Нагадаємо, раніше представник МВФ в Україні Жером Ваше заявив про те, що програма співпраці розширеного фінансування EFF між МВФ і Україною знаходиться в зоні ризику. Проблема криється в бюджетній політиці України, яка повинна відповідати узгодженій програмі.

Раніше міністр фінансів України Наталія Яресько повідомляла, що чинне податкове законодавство призведе до втрати Україною програми розширеного фінансування з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

Програма EFF загальним обсягом SDR12,348 млрд (близько $17,5 млрд) була затверджена 11 березня цього року для підтримки економічної стабілізації в Україні і визначає широкі і глибокі економічні реформи, спрямовані на відновлення стійкого зростання в середньостроковому періоді та підвищення рівня життя громадян країни.

Показати ще новини
Радіо NV
X