Яресько пообіцяла перевірити усіх отримувачів соцвиплат в Україні

15 лютого 2016, 09:56
Міністерство фінансів не планує скасовувати верифікацію соціальних виплат

Про це на своїй сторінці у Facebook написала міністр фінансів Наталія Яресько.

"По-перше, верифікація - це дуже важливий крок в бік підвищення ефективності видатків бюджету, - тобто ефективності використання податків, які платять громадяни та бізнес", - зазначила міністр.

Відео дня

За її словами, президент на засідання Ради регіонів, назвав верифікацію соціальних виплат питанням справедливості.

"Процес верифікації соціальних виплат передбачено бюджетом-2016, ухваленим Верховною Радою, і наше Міністерство робитиме все можливе, аби провести верифікацію якомога скоріше", - написала міністр.

Разом із тим, підкреслила міністр, на останньому засіданні Кабмін не ухвалив кілька стратегічних постанов, необхідних для запуску процедури перевірки.

"Це не означає, що тепер ми припинимо наполягати на тому, що саме Мінфін має провести верифікацію. Я твердо вірю, що Мінсоцполітики, як і будь-яке інше міністерство, що здійснює видатки, не може саме перевіряти, чи правильно воно їх здійснює. Тому ми будемо працювати над фіналізацією усіх документів якомога скоріше. Ми очікуємо, що опрацюємо всі наявні ключові розбіжності і Уряд ухвалить необхідні постанови вже на наступному тижні", - написала Яресько.

Хотіла б прояснити деяке непорозуміння, що виникло з моменту останнього засідання Кабінету Міністрів, щодо проведення Мі...

Опубликовано Наталія Енн Яресько / Natalie Ann Jaresko 14 февраля 2016 г.

За словами голови Мінфіну, для чесних отримувачів соціальної допомоги від держави ніяких загроз верифікація не несе. Вона спрямована на припинення таких виплат шахраям.

Зауважимо, верифікація соцвиплат - тобто перевірка істинності та достовірності матеріальної допомоги від держави спрямована проти нечесних на руку шахраїв. Раніше, наприклад, у Мінсоцполітики пояснили, чому людям Януковича продовжують нараховувати українські пенсії. Україна поки що не має законних підстав, які дозволили б їй призупинити нарахування пенсійних виплат людям з оточення екс-президента-втікача Віктора Януковича.

Показати ще новини
Радіо НВ
X