Яресько не виключила проведення ще одної реструктуризації

17 вересня 2015, 11:16
В майбутньому Україна може піти ще на одну реструктуризацію. Про це з трибуни Верховної Ради заявила міністр фінансів Наталія Яресько

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, глава Мінфіну пояснила, що такий крок можливий, якщо ситуація погіршиться.

"Якщо країна, вибачте, в якійсь складній ситуації, Боже борони, щоб агресія на сході, наприклад, погіршилася, Україна завжди має можливість, як будь-який боржник, знову провести реструктуризацію боргів. Ви бачите, що з Грецією було нещодавно: ні раз, ні два так роблять", - зазначила вона.

Відео дня

У той же час прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк закликав парламент підтримати пакет з реструктуризації держборгу.

"Голосування за цей пакет – це означає голосування за економічне зростання країни, за приплив іноземних інвестицій, за створення нових робочих місць... Голосування за реструктуризацію та списання боргів дає країні додатковий фінансовий ресурс. Неголосування за цей пакет означає фактичне оголошення дефолту, і це означає, що українські громадяни не зможуть отримати підвищення соціальних пільг, стандартів", - зазначив він.

Раніше повідомлялося, що комітет Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності схвалив урядовий законопроект про внесення змін у закон Про цінні папери та фондовий ринок №3057, щодо реструктуризації державного та гарантованого державою боргу.

Показати ще новини
Радіо НВ
X