Японію зацікавили українські ягоди і мед

21 листопада 2016, 18:14
Урядова делегація під головуванням міністра економічного розвитку Степана Кубіва зустрілася з віце-міністром сільського господарства, лісництва і рибальства Японії Кацуо Якуро і обговорила можливу співпрацю

Про це йдеться в повідомленні Мінагрополітики.

Основними темами зустрічі було розширення торгово-економічних відносин між двома країнами, в тому числі за рахунок перероблених продуктів, таких як сокові концентрати, м'ясні напівфабрикати, томатна паста та інше.

Відео дня

Як зазначається, великий потенціал на японському ринку, який відрізняє висока ємність і купівельна платоспроможність споживачів, є у українських свіжих і перероблених органічних і нішевих продуктах, як, наприклад ягід або меду.

Українських виробників запросили відвідати найбільшу профільну виставку FOODEX в березні 2017 року та показати свою продукцію потенційним японським покупцям.

Зауважимо, що товарообіг сільськогосподарської продукцією між Україною та Японією в 2015 році склав $ 156,6 млн, з них експорт, $ 154,8 млн. Основними товарними групами, які експортувалися до Японії з України, були зернові і тютюн і вироби з нього.

Показати ще новини
Радіо NV
X