Яким буде курс гривні у наступні дні – тижневий валютний огляд

10 жовтня 2016, 08:00
2497
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Яким буде курс гривні у наступні дні – тижневий валютний огляд - фото
На поточному тижні, 10-16 жовтня, валютний ринок має лишатися стабільним по відношенню до американської валюти. Діапазон волатильності національної валюти не перевищуватиме ₴0,3

Офіційний курс від НБУ станом на понеділок, 10 жовтня, встановлено на рівні ₴25,84 за долар США. Згідно прогнозу опитаних експертів, до кінця тижня гривня триматиметься на рівні 25,75-26,0 ₴/$. Валютний ринок буде спокійно волатильним, без різких стрибків курсу.

У Сполучених Штатах, як і в Україні, поточний тиждень матиме лише чотири робочі дні, нагадує керівник управління дилінгових операцій Райффайзен Банку Аваль Юрій Гриненко. Враховуючи це, за словами експерта, на початку тижня буде спостерігатися певне зниження вартості гривні, через скорочення пропозиції долара на валютному ринку. Проте до кінця тижня нацвалюта має укріпитися.

В цілому, як і передбачалося, пара продовжує консолідуватися в діапазоні ₴25,5-26 за долар США, після невдалої спроби закріпитися вище ₴26/$1, яку ми спостерігали напередодні рішення МВФ щодо програми кредитування.

«Можна сказати, що гривня знайшла нову рівноважну позицію», – каже спеціаліст відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital Сергій Фурса, на якій і лишатиметься до суттєвої зміни макроекономічних, або зовнішніх факторів.

Підтвердили нову динаміку котирування пари гривня-долар в ході торгів минулого тижня. Так, курс на міжбанківському ринку на початку тижня складали ₴25,89-₴25,92 за долар, а станом на п’ятницю українська валюта торгувалася вже на відмітках ₴25,8-₴25,85.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською

ТОП 3

Економіка

19 березня, 16:10

thumb img
Амбромавічус і Данилюк. Що вони роблять поруч із Зеленським?
9806
Економіка

Вчора, 12:34

thumb img
Гройсман про перепалку з Ляшком: "Я не знаю, що багато людей потребують кращого життя? Відкрили мені Америку, б***ь"
7907
Компанії/Ринки

19 березня, 13:55

thumb img
Комітет Європарламенту схвалив директиву про Північний потік-2
7214

Головне

Футбол

Вчора, 19:22

thumb img
Луческу назвав несправедливим високе місце Лобановського в рейтингу France Football
Геополітика

Вчора, 14:44

thumb img
Brexit: Мей попросила ЄС відкласти вихід Британії до 30 червня
Країни

Вчора, 12:34

thumb img
Столицю Казахстану Астану офіційно перейменували в Нурсултан