Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Яким буде курс гривні у наступні дні – тижневий валютний огляд

10 жовтня 2016, 08:00
2483
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
На поточному тижні, 10-16 жовтня, валютний ринок має лишатися стабільним по відношенню до американської валюти. Діапазон волатильності національної валюти не перевищуватиме ₴0,3

Офіційний курс від НБУ станом на понеділок, 10 жовтня, встановлено на рівні ₴25,84 за долар США. Згідно прогнозу опитаних експертів, до кінця тижня гривня триматиметься на рівні 25,75-26,0 ₴/$. Валютний ринок буде спокійно волатильним, без різких стрибків курсу.

У Сполучених Штатах, як і в Україні, поточний тиждень матиме лише чотири робочі дні, нагадує керівник управління дилінгових операцій Райффайзен Банку Аваль Юрій Гриненко. Враховуючи це, за словами експерта, на початку тижня буде спостерігатися певне зниження вартості гривні, через скорочення пропозиції долара на валютному ринку. Проте до кінця тижня нацвалюта має укріпитися.

В цілому, як і передбачалося, пара продовжує консолідуватися в діапазоні ₴25,5-26 за долар США, після невдалої спроби закріпитися вище ₴26/$1, яку ми спостерігали напередодні рішення МВФ щодо програми кредитування.

«Можна сказати, що гривня знайшла нову рівноважну позицію», – каже спеціаліст відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital Сергій Фурса, на якій і лишатиметься до суттєвої зміни макроекономічних, або зовнішніх факторів.

Підтвердили нову динаміку котирування пари гривня-долар в ході торгів минулого тижня. Так, курс на міжбанківському ринку на початку тижня складали ₴25,89-₴25,92 за долар, а станом на п’ятницю українська валюта торгувалася вже на відмітках ₴25,8-₴25,85.

Головне

Україна/Події

12 грудня, 13:22

article_img
Знову в грі. Насіров розповів, коли приступить до роботи і яку отримав компенсацію за "прогул"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися