Яким буде курс долара до 24 лютого - прогноз Atlant Finance

17 лютого 2017, 19:17
Тиждень на міжбанківському валютному ринку минув досить динамічно, гривня поступово зміцнила свої позиції

Наступного тижня очікуємо гривню в коридорі 26,8-27,3 грн /$ на міжбанківському та 27,0-27,5 /$ на готівковому ринках.

Сьогодні об'єктивним курсом гривні по нашим розрахункам повинен стати діапазон 26,0-27,0 грн. /$

Відео дня

У січні населення купило $144,4 млн, а продало - $197,8 млн чистий продаж (перевищення продажу над купівлею) готівкової іноземної валюти українцями через банківську систему в січні склав /$53,4 млн.

У понеділок Нацбанк на міжбанк не виходив. Вівторок розставив все на свої місця на міжбанківському валютному ринку – гривня почала зміцнюватися. Регулятор вирішив не втручатися в хід торгів, надаючи можливість міжбанку самому знайти збалансований курс.

У середу гривня продовжила дорожчати. Причина - активне зростання пропозиції валюти при відносно низькому попиті. НБУ оголосив про проведення о 12 годині аукціону з викупу валюти в обсязі до $50 млн. У продавців з'явилася можливість або - продати валюту на ринку, або - регулятору. НБУ купував валюту за ціною - не вище 27 гривень. Цей курс був на рівні максимальних ринкових курсів продажів долара, що дозволило Нацбанку викупити всю запропоновану валюту у розмірі $33,2 млн.

У четвер долар продовжив зниження. Пропозиція перевищувала попит і котирування поступово досягли рівня в 27 гривень. НБУ оголосив аукціон з викупу валюти в розмірі до $50 млн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X