Ізраїль зупинив імпорт яєць з України через сальмонелу

11 січня 2016, 23:23
887
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Громадян Ізраїлю закликали не вживати яйця з України

Міністерство сільського господарства Ізраїлю зупинило завезення яєць з України через виявлення в них збудника сальмонели

Як повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я Ізраїлю, у курячих яйцях імпортованих з України знайшли новий підвид сальмонели.

"Міністерство охорони здоров'я закликає громадян не вживати яйця, позначені літерами UA, що означає їхнє українське походження. Таких яєць більше немає в магазинах та на ринках, але вони можуть залишатися в домогосподарствах та на комерційних кухнях", - сказано також у повідомленні.

Ізраїльське МОЗ звернулося до Ветеринарної служби України із проханням провести розслідування, щоб виявити джерело інфекції, і уточнило, що вантажі яєць, що на даний момент уже вирушили з України, не будуть прийняті для розповсюдження в Ізраїлі.

Раніше НВ писало, що у 2015 році рекордно зріс експорт української сільгосппродукції у Китай, Єгипет, Індію та інші країни третього світу.

Лекція НВ

ВЕЛИКІ ГРОШІ З ЄВГЕНОМ ЧЕРНЯКОМ

Три години практичних порад та відповідей на будь-які питання від голови наглядової ради Global Spirit та автора популярного YouTube-каналу про бізнес та фінанси — Big Money

Докладніше

Вибір редакції

Компанії/Ринки

25 червня, 20:00

thumb img
Що має і може втратити Фірташ в Україні, якщо його видадуть США
Економіка

Сьогодні, 10:40

thumb img
Два тижні вище 30 градусів. Хто заробив на аномальній спеці в Україні
Фінанси

Вчора, 09:12

thumb img
Витрати на Коломойського. Скільки коштують державі судові процеси по ПриватБанку

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua