Ізраїль буде видавати підприємцям стартап-візи

30 грудня 2016, 13:23
Ізраїльська Адміністрація з інновацій запустила програму Інноваційні програми, яка забезпечить можливість для іноземних підприємців проживати в Ізраїлі і отримувати підтримку для їх роботи

Як пише Times of Israel, підприємці зможуть проживати в Ізраїлі протягом 24 місяців, отримуючи при цьому підтримку з Tnufa program.

При цьому наголошується, що спочатку новоприбулих учасників ознайомлять з технологічною інфраструктурою Ізраїлю, бізнес-системами і робочими просторами в рамках програми.

Відео дня

У разі, якщо стартап буде успішним і стає компанією, учасник може отримати "експертну візу", яка дозволить працювати в Ізраїлі ще п'ять років.

"Ця програма дозволить залучити в країну кращих підприємців зі всього світу з їх знаннями, досвідом і новаторськими ідеями, і таким чином зміцнить позицію Ізраїлю як світового лідера в області інновацій та підприємництва", - цитує видання слова головного наукового співробітника при Міністерстві економіки Ізраїлю і глави Ізраїльського управління інновацій Аві Хассона.

Показати ще новини
Радіо НВ
X