Італійці погодилися допомогти Україні з будівництвом євроколії Одеса-Київ-Львів

31 січня 2018, 08:45

Україна залучає італійську Italferr до розробки ТЕО швидкісного залізничного сполучення Одеса-Київ-Львів

Україна спільно з Італією починає підготовку техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) для впровадження високошвидкісного залізничного сполучення в Україні.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства інфраструктури України за підсумками зустрічі міністра Володимира Омеляна з президентом компанії Italferr Рікардо Марія Монті.

Відео дня

Омелян наголосив, що введення високошвидкісного залізничного руху в Україні є інфраструктурним мегапроектом державного значення.

"Це - мегапроект, реалізація якого не лише змінить залізничний сектор, а й позитивно позначиться на економічному стані окремих регіонів, значно розширить потужності виробничих сфер і запустить нові. Сьогодні разом із італійськими партнерами ми робимо перший крок на цьому шляху", - зазначив він.

Голова Мінінфраструктури наголосив на важливості того, що компанія Italferr, що належить до Державної залізничної групи Італії, має понад 30-річний досвід роботи у своїй сфері.

"Ми залучаємо Italferr до розробки ТЕО євроколії сполученням Одеса-Київ-Львів. Досягненнями компанії є значні інфраструктурні проекти для звичайного і високошвидкісного залізничного сектору, як в Італії, так і в інших країнах. Вкрай важливо, що зміни в Україні ми починаємо за підтримки провідної європейської компанії", - додав глава міністерства.

Показати ще новини
Радіо НВ
X