Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Італійці допоможуть Артемсолі із модернізацією виробництва

22 вересня 2016, 08:27
294
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Артемсіль купить у італійців нове обладнання

ДП Артемсіль планує закупити фасувальне обладнання у італійського виробника BETTI S.R.L., що допоможе із модернізацією виробництва

Як пише прес-служба Міністерства аграрної політики, рішення ухвалили під час  візиту делегацій найбільших європейських виробників фасувального обладнання.

Пропозицію надати фасувальне обладнання надали одразу дві компанії -  італійська компанія BETTI S.R.L. і італійська компанія CURTY S.P.A. спільно з українським виробником ТОВ ЗУО Термо-Пак.

Під час переговорів більшість фахівців ДП Артемсіль підтримали пропозицію виробника BETTI S.R.L.

"Крім цінової переваги компанія має добру ділову репутацію і досвід роботи з більшістю європейських виробників харчової солі, серед яких ESCO GMBH (Німеччина), AKZO SALT (Данія), ITALKALI (Італія), SALINE DE BEX (Швейцарія). Важливо й те, що BETTI S.R.L. спеціалізується на випуску фасувального обладнання саме для солі. Компанія має в Україні офіційне представництво й штат технічних фахівців для обслуговування свого обладнання", - йдеться у повідомленні.

Підписання контракту на поставки фасувального обладнання з італійським виробником «BETTI» S.R.L. планується вже в жовтні після обговорення всіх умов.

Головне

Україна/Події

12 грудня, 13:22

article_img
Знову в грі. Насіров розповів, коли приступить до роботи і яку отримав компенсацію за "прогул"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися