ІТ-волонтери виграли грант США для запровадження електронного урядування

ІТ-волонтери мають намір з допомогою порталу E-progres викорінити корупцію
geralt/pixabay

ІТ-волонтери мають намір з допомогою порталу E-progres викорінити корупцію

На новому порталі мешканці українських міст зможуть порівняти в режимі реального часу, де влада працює прогресивніше

Група ІТ-волонтерів виграли у національному конкурсі грантів США $15 тис. для впровадження електронного урядування. Про це сьогодні повідомила одна із засновниць проекту E-progres Яніка Меріло. «В даному випадку точно не важлива сума, а визнання того, що ми на правильному шляху», - підкреслила вона.

За її словами, E-progres – це центральний портал для обміну досвідом електронного урядування між муніципалітетами, громадськими та некомерційними організаціями. Мета – швидке впровадження електронного уряду в Україні. На порталі також буде рейтинг міст, де можна буде ознайомитися, на якій стадії розвитку перебуває визначений населений пункт. Для керівників міст це стане стимулом для найшвидшого запровадження е-урядування, а для мешканців – можливість порівняти розвиток свого міста з іншими.

Портал буде інформувати про новини е-урядування в Україні та світі, про те, як скопіювати найкращу практику і запровадити її у своєму місті. Впровадження електронних послуг замість їх надання державними службовцями значно зменшить корупцію, переконана Яніка Меріло.

Робота над проектом почалася декілька місяців тому. Спільнота ІТ-волонтерів нараховує до тисячі учасників, з них 350 – активних. «Першу версію порталу маємо надію опублікувати на початку травня», - висловила надію Яніка Меріло.

За її словами, E-progres буде взаємодіяти та доповнювати вже існуючий портал iGov. «Окрім електронних послуг ще є багато рішень, від петицій до бюджету, картки мешканця, електронної медицини і освіти», - зазначила Яніка Меріло.

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.
Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: