Іран запропонував Україні участь у великому транспортному проекті

7 лютого 2017, 16:18
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Міністерство транспорту та залізниці Ірану запропонував Україні приєднатися до міжнародного договору Перська затока - Чорне море

Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури.

За словами заступника міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктора Довганя, дана ініціатива важлива для розвитку транспортного коридору Індія - Іран - Чорне море. Він підтримав залучення додаткового вантажопотоку на Транскаспійського маршруту.

Відео дня

Крім того делегацією Мінінфраструктури були проведені переговори з Міністерством шляхів і міського розвитку Ірану про співробітництво у сфері транспорту та розвитку вантажних перевезень.

Пріоритетом співробітництва з Україною розглядаються проекти будівництва залізниці на ділянках Керманшах - Малаер (164,5 км з укладанням колійної решітки з постановкою на баластний шар, 41 км станційних колій, 175,7 км збору та укладання безстикової колії замість інвентарних рейок, 138 комплектів стрілочних переводів на залізобетонних брусах), Рашт - Астара і Тебріз - Миянь.

Фахівці регіональної філії Придніпровська залізниця здійснили інспекційну перевірку на місці реалізації першого проекту, орієнтовна вартість якого складе $2,3 млн.

Згідно з укладеним у липні 2016 року меморандумом між Міністерством інфраструктури України і Міністерством шляхів і міського розвитку Ірану передбачається, що публічне акціонерне товариство Укрзалізниця може побудувати 1000 км залізничної інфраструктури Ірану.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X