Інвестори подали багатомільярдний позов проти Volkswagen через приховування правди

15 березня 2016, 17:48
Колективний позов на 3,3 млрд євро до Volkswagen подали до суду 278 інституційних інвесторів компанії через приховування інформації про шкідливі вихлопи дизельних моделей

Про це пише РБК з посиланням на Bloomberg.

Агентство відзначає, що це найбільший позов в Німеччині після серії позовів, поданих в США

Інвестори обурені, що компанія своєчасно не повідомила про порушення норм. Юрист пояснив, що компанія-відповідач відмовилася обговорювати з інвесторами досудове врегулювання і не застосовуватиме стратегію захисту, засновану на терміни позовної давності.

Відео дня

За словами Тільпа, позивачами є інвестиційні компанії і підрозділи з Австралії, Австрії, Німеччини, Канади, Данії, Франції, Італії, Японії, Люксембургу, Нідерландів, Норвегії, Швеції, Швейцарії, Великобританії, США і Тайваню.

Серед них 17 німецьких компаній з управління інвестиціями, страхові фірми, а також один з найбільших американських пенсійних фондів - Система пенсійного забезпечення держслужбовців Каліфорнії.

Нагадаємо, що скандал з Volkswagen Group розгорівся у вересні 2015 року. Американське агентство з охорони навколишнього середовища виявило у автовиробника програмне забезпечення, яке занижує показники викиду шкідливих речовин. Мова йде про автомобілі, випущені з 2009 по 2015 рік.

Раніше шведська прокуратура порушила кримінальну справу проти Volkswagen

Показати ще новини
Радіо NV
X