Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Інвестиції в аграрний сектор досягли рекорду за роки незалежності

12 вересня 2016, 13:24
379
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

81,6% від приросту інвестицій припадає на сільське господарство

В першому півріччі 2016 року загальний обсяг капітальних інвестицій в агросектор досяг рекордного за всю історію незалежної України темпу приросту

Про це повідомили в Національному науковому центрі Інститут аграрної економіки.

"Загальний обсяг капітальних інвестицій, освоєних у агропродовольчих секторах економіки за перше півріччя 2016 року, досяг рекордного за всю історію незалежної України темпу приросту – 58,6%", – повідомив завідувач відділом інвестицій Інституту аграрної економіки Микола Кисіль.

Загальний обсяг капіталовкладень у зазначені сектора економіки складає 24,1 млрд грн, що на 8,9 млрд грн перевищило показник відповідного періоду минулого року.

За його словами, 81,6% від цього приросту припадає на сільське господарство, де обсяги інвестицій за січень-червень цього року порівняно з аналогічним періодом минулого року зросли на 73,8%.

Крім того, за оцінками вчених Інституту аграрної економіки, понад 96% інвестицій в першому півріччі 2016-го були спрямовані в сільське господарство.

Раніше повідомлялося, що за оцінками Українського клубу аграрного бізнесу, в першому півріччі 2016 року обсяг капітальних інвестицій в сільське господарство України зріс майже на 74% порівняно з січнем-червнем минулого року – до 17 млрд гривень.

Головне

Україна/Події

12 грудня, 13:22

article_img
Знову в грі. Насіров розповів, коли приступить до роботи і яку отримав компенсацію за "прогул"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися