Інтернет-користувачі збільшили заробіток Укртелекому

Укртелеком втрачає телефонних користувачів, однак продовжує отримувати основний дохід від голосових послуг
Фото: pixabay/nafets

Укртелеком втрачає телефонних користувачів, однак продовжує отримувати основний дохід від голосових послуг

Основний дохід найбільший фіксований оператор країни продовжує отримувати від традиційних голосових послуг, але їх обсяг за останні роки постійно скорочується. Ріст абонентської бази інтернет-клієнтів і обсягів споживання забезпечив покращення фінансових показників Укртелекому

За минулий рік Укртелеком отримав 445 млн грн чистого прибутку, що на 3,4% більше, ніж попереднього, 2014 року. Дохід оператора за той самий проміжок часу збільшився на 9% - до 6,77 млрд грн. Про це сьогодні повідомив директор Укртелекому Юрій Курмаз.

За 2015 рік кількість телефонних користувачів у оператора знизилась на 12,2% - до 6,54 млн, а число інтернет-абонентів зросло на 1,4% - майже до 1,63 млн. Відповідно змінилися доходи від цих основних напрямків: від телефонії – зменшився на 2% до 3,23 млрд грн, а від інтернет-доступу – виріс на 11% до 1,32 млрд грн.

Директор Укртелекому відзначив, що компанія в подальшому зосередиться на розвитку інтернет-напрямку і впродовж наступних трьох років проведе оновлення мережі. В 2016 році оператор у шести крупних містах (Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Львові та Запоріжжі) розпочне заміну обладнання. Для кінцевих споживачів це означає зростання швидкості інтернет-доступу з теперішніх 5-10 Мбіт/с до 24-50 Мбіт/с. Якщо буде попит, оператор готовий надавати швидкості 200-1000 Мбіт/с на оптоволоконних ділянках.

Курмаз зазначив, що за 2016-2018 роки оновлення мережі охопить до 30% абонентської бази. «Ми перші результати відчуємо в 2017 році», - зазначив директор Укртелекому.

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: