Інших варіантів немає. Підходи до мосту в окупований Крим побудує товариш Путіна - ЗМІ

16 січня 2017, 10:04
Російський уряд вирішив повторно не проводити тендер на будівництво залізничного підходу до Керченського мосту, натомість підрядником найближчим часом призначать Стройгазмонтаж, пише Комерсант

Зауважимо, що двічі не вдалося знайти охочих взятися за тендер на 17 млрд рублів.

Стройгазмонтаж належить олігарху і товаришу Володимира Путіна Аркадію Ротенбергу, який будує сам міст і тому має можливість вкластися у вартість і терміни.

Відео дня

Проект розпорядження, який визначає Стройгазмонтаж підрядником, буде внесений в найближчі дні.

Компанія Ротенберга отримала підряд на будівництво Керченського моста в лютому 2015 року (тоді інших претендентів на проект теж не знайшлося), загальна вартість робіт - 223,1 млрд руб. Автомобільний рух РФ планує відкрити в кінці 2018 року, залізничне - в 2019 році.

Конкурс на будівництво залізничних підходів до мосту був оголошений у вересні, вартість робіт за контрактом становить 16,9 млрд руб., Термін завершення - листопад 2019 року.

Нагадаємо, російське держагентство залізничного транспорту (Росжелдор) не змогло визначити генпідрядника з будівництва залізничних підходів до транспортного переходу через Керченську протоку, бо не отримало жодної заявки

Показати ще новини
Радіо НВ
X