Інших умов РФ не отримає. Яценюк парирував Кремлю, що відмовляється від реструктуризації

17 вересня 2015, 11:07
831
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Росія залишається єдиною країною, яка виступила проти реструктуризації

Фото: прес-служба президента

У четвер, 17 вересня, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк знову запропонував владі Росії прийняти умови реструктуризацію комерційного зовнішнього боргу, узгоджені з комітетом міжнародних кредиторів

При цьому Яценюк зазначив, що інших умов реструктуризації Росії запропоновано не буде. "Кращих умов реструктуризації для Росії не буде. Або приймаєте ці умови, або інших умов РФ не отримає", - заявив прем'єр, представляючи у Верховній Раді пакет законопроектів щодо реструктуризації боргу, передає Інтерфакс-Україна.

При цьому він зазначив, що Росія залишається єдиною країною, яка виступила проти реструктуризації, і вимагає повного погашення боргу, тоді як МВФ і всі країни G-7 підтримали угоду з кредиторами.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів Наталія Яресько повідомила, що Кабінет міністрів після остаточного узгодження і оформлення пропозиції про реструктуризацію єврооблігацій направить одночасно всім їх власникам, у тому числі і власникам так званих "російських" дворічних єврооблігацій на 3 млрд дол.

27 серпня голова Міністерства фінансів України Наталія Яресько повідомила, що Україна домовилася про списання $3,8 млрд боргів з $19,3 млрд.

Крім списання 20% заборгованості, Київ також домовився про продовження термінів погашення на чотири роки і встановив новий купон в розмірі 7,75% по паперах з усіма термінами обігу.

Відразу ж після новин про успішну операцію Російська Федерація в особі російського міністра фінансів Антона Сілуанова заявила, що не буде брати участь в реструктуризації боргу України.

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк закликав Росію, яка єдина з країн відмовилася вітати домовленості України з кредиторами про реструктуризацію боргу, що передбачають списання 20% основної суми, наслідувати приклад комітету кредиторів.

Однак Росія навідріз відмовилася приєднуватися до рішення міжнародного клубу кредиторів про списання частини боргу України.

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 15:12
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 15:08
Лонгріди
thumb img
Спецпроект

Вибір редакції

LIFE

Вчора, 18:17

article_img
Довго та щасливо. Вчені з'ясували, як час змінює подружні стосунки
Наукпоп

Вчора, 07:06

article_img
Кривавий Місяць. Наприкінці січня на жителів Землі чекає незвичайне затемнення
IT-індустрія

Вчора, 20:00

article_img
Рвоне чи ні? Що чекає індустрію доповненої реальності в 2019 році

Головне

Інновації

Вчора, 13:03

article_img
Позаземне життя. Китайські вчені виростили на Місяці насінину бавовни
Геополітика

Вчора, 22:44

article_img
Шотландські націоналісти запропонували призупинити Brexit
Фінанси

Вчора, 07:55

article_img
Курс валют від НБУ: гривня продовжує зростати