Іноземні кредитори і Райффайзен Банк Аваль пропонує аграріям вигідні умови кредиту

0 коментувати
Кредит надають на 9 місяців
Фото: Наталя Кравчук / НВ

Кредит надають на 9 місяців

Райффайзен Банк Аваль спільно із компанією Байєр і міжнародними кредиторами оголошують про старт партнерської програми фінансування "Вексель під 1%" для сільгосппідприємств та фермерів

Про це було анонсовано під час спільної прес-конференції 14 березня 2016 року.

Скористатись новою програмою представники аграрного сектору можуть під час агросезону 2016 року, придбавши якісні засоби захисту рослин від компанії Байєр на умовах фінансування від Райффайзен Банку Аваль - всього під 1%. 

Зважаючи на курсові коливання, дана партнерська програма від Байєр, Райффайзен Банку Аваль та  IFC, члена групи Світового Банку, передбачає мінімізацію валютного ризику.

Окрім цього, термін фінансування адаптовано до аграрного бізнес-циклу (до 9 місяців) і надає можливість остаточно розрахуватися за придбану продукцію вже після продажу річного врожаю.

«Сільське господарство України має надзвичайний потенціал, і я дуже радий, що компанія «Байєр» пропонує не лише якісні продукти та свої експертні знання, але й вигідний фінансовий інструмент, який в кінцевому результаті підвищує продуктивність аграрного виробництва та конкурентоспроможність України на європейському ринку», - зазначив Андреас Льохель, керівник підрозділу Crop Science в країнах Північного Причорномор'я.

Нагадаємо, у 2016 році український агропромисловий комплекс отримає доступ до дешевих кредитів на суму у 10 мільярдів грн за спеціальною програмою Європейського інвестиційного банку.

Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: