Олександр Кардаков відсікає зайве. Інком відмовився від системної інтеграції

12 квітня 2016, 20:09
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Група компаній Октава Капітал, що володіє брендом Інком, до кінця року проведе реструктуризацію всіх бізнес-напрямків

Група компаній (ГК) Октава Капітал заявила про ліквідацію одної з юросіб, які входять до ГК – підприємства Інформаційні комп'ютерні системи (ІКС), яке займалося системною інтеграцією.

Відео дня

«Ринок стандартних ІТ-рішень падає», - повідомив НВ глава Октава Капітал " Олександр Кардаков. За його словами, з 2008 року сегмент системної інтеграції скоротився в чотири рази. Саме це послужило причиною для ліквідації ІКС.

За даними дослідницької компанії IDC, галузь інформаційно-комунікаційних технологій в 2014-2015 роках падала не менш ніж на 40% щорічно.

Прес-служба Октава Капітал повідомила, що з оновленою структурою бізнесу ГК визначиться протягом кількох найближчих місяців. В кінці 2016 - на початку 2017 року компанія має намір відновити активну діяльність під брендом Інком.

Кардаков повідомив, що у Інкому станом на 2008 рік було $83 млн боргів. Він зазначив, що протягом декількох місяців компанія погасить всі боргові зобов'язання. За даними прес-служби ГК, з усіма кредиторами Октава Капітал уклала договори про врегулювання суперечок.

Октава Капітал і Horizon Capital є співвласниками одного з крупних телеком-операторів – Датагруп. Прес-служба ГК спростувала чутки, які з'явилися в ЗМІ, про те, що Horizon Capital викупить всі борги Олександра Кардакова в банку ВТБ. Переговори з приводу можливого перерозподілу часток між акціонерами Датагруп ведуться постійно і тривають, але Кардаков залишиться акціонером Датагруп, повідомила прес-служба Октава Капітал.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X