Чому дорожчають продукти та що на нас чекає в кінці року — розповідає інвестбанкір Сергій Фурса

6 квітня 2021, 18:22

У програмі Багаті та щасливі інвестбанкір Сергій Фурса та журналістка Наталя Чекаль пояснюють, чому з початку року ціни на продукти стрімко зросли і що відбувається з інфляцією в Україні та в інших країнах світу.

Середня ціна олії в січні минулого року була 31,28 грн, а вже на початку березня 2021 року — 47,54 грн. Зараз ціна коливається від 65 до 70 грн. Яйця на початку минулого року коштували 26,62 грн за 10 штук, зараз — 40−50 грн. А зростання цін на зернові спричинило збільшення вартості м’яса.

Відео дня

Держстат на початку березня відзвітував про річну інфляцію 7,5%. Це вище, ніж показник інфляції від Нацбанку — у 5%.

«Та інфляція, яка в нас є — фактично імпортована. Це дійсно відбувається не тільки в Україні. У Туреччині інфляція — 16%, висока також у Бразилії, Аргентині, Росії. Тобто у всіх ринках, що розвиваються», — нагадує Сергій Фурса.

Світову фінансову кризу побороли завдяки швидкому вливанню грошей в економіку. За словами інфвестбанкіра, це і стало головною причиною зростання інфляції.

«В результаті стало дуже багато грошей, що пішли на фінансові ринки. Одним з основних факторів зростання цін завжди було збільшення доходів населення, а продуктивність праці не зростала», — констатує Сергій Фурса.

Інвестбанкір пояснює простими словами:

1. Що найперше дорожчає під час світової продуктової кризи?

2. Причини виникнення продуктової кризи: інфляція, сезонність, націнки торговельних мереж.

3. Чи повинна влада регулювати ціни на товари?

4. Що чекає на нас у кінці року?

Чому дорожчає продовольство і чого чекати на кінець року? - Багаті та щасливі

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X