Індонезія почала саджати іноземців до в'язниці за ухилення від сплати податків

2 листопада 2017, 16:58
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Влада Індонезії вирішила перейти до крайніх методів в рамках посилення боротьби з ухиленням від сплати податків. Так, за останні кілька місяців до в'язниці посадили 53 людини, в тому числі кілька іноземців

Про це пише Bloomberg.

Більшість з них вже відпустили після того, як вони заплатили державі в цілому 230 млрд індонезійських рупій ($16,7 млн). Ще вісім осіб, які залишаються у в'язниці, винні казні 41 млрд рупій.

Відео дня

Крім того, також сотням інших громадян Індонезії та інших країн заборонено залишати країну до тих пір, поки вони не владнають всі податкові спори. Також влада погрожує арештом і вилученням у неплатників дорогих автомобілів і предметів розкоші.

Такі заходи необхідні для того, щоб виконати бюджетний план поточного року після завершення програми податкової амністії, заявила влада країни. Податкова амністія діяла в країні дев'ять місяців і завершилася в березні. Завдяки їй влада виявила активи на $360 млрд, податки за якими раніше не сплачувались.

Уряд Індонезії поставив перед міністерством фінансів мету - зібрати в 2017 році податків на 1,473 трлн рупій ($108 млрд), щоб профінансувати розвиток інфраструктури і зберегти бюджетний дефіцит на рівні нижче 3% ВВП.

Індонезія має давню проблему з дотриманням податків. У країні, яка налічує 260 млн чоловік, тільки 16 млн зареєстрованих платників податків повинні були подати декларації в цьому році. З них фактично виплатили свої внески лише 11,3 млн.

Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що один з найвідоміших футболістів планети Ліонель Мессі прикривався своїм фондом допомоги дітям для ухилення від податків. Звинувачення погодилося замінити йому 21 місяць тюремного терміну грошовим штрафом в розмірі 500 тис.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X