Хто витрачає більше. КВУ представив рейтинг політичних партій, які не скупляться на агітацію - дослідження

5 жовтня 2015, 13:13
Комітет виборців України опитав понад 60 експертів у всіх українських областях і Києві й представив рейтинг політичних партій, які витрачають найбільшу кількість коштів на передвиборчу кампанію

Зазначається, що експерти оцінювали кількість білбордів, сіті-лайтів, друкованих агітаційних матеріалів і наметів політичних сил, а також кількість сувенірної продукції та публічних заходів.

Відео дня

У КВУ наголошують, що в різних регіонах України витрати партій відрізняються.

"Так, в південних областях України (Запорізька, Одеська, Херсонська, Миколаївська) найбільш помітна кампанія партій "Опозиційний блок" та "Наш Край". На сході України (Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Харківська області) - партії "Відродження", "Наш край" і "Опозиційний блок", які сумарно витратили за звітний період удвічі більше, ніж інші. На заході (Івано-Франківська, Закарпатська, Рівненська, Львівська, Чернівецька, Тернопільська, Волинська, Хмельницька області) лідерами за видатками стали партія БПП "Солідарність" та ВО "Свобода". У центрі і на півночі (Вінницька, Черкаська, Полтавська, Кіровоградська, Київська, Житомирська, Сумська та Чернігівська області) найбільше витрат здійснили партії БПП "Солідарність" і "УКРОП", - зазначили в організації.

11_67
11_67 Фото:

Також у КВУ зазначили, що політичні партії, які працюють виключно в регіонах, проводять агітаційну кампанію, яка за масштабами мало відрізняється від кампанії під час виборів в український парламент.

Передвиборна кампанія стартувала в Україні 5 вересня. Місцеві вибори призначені на 25 жовтня.

Показати ще новини
Радіо НВ
X