"Гроші Януковича" вирішили віддати на ремонт доріг

2 січня 2018, 15:23

У 2018 році Україна направить 2 млрд грн на поліпшення стану трьох автомобільних доріг завдяки надходженню від майбутньої спецконфіскації.

Мова про це йде в законі Про державний бюджет на 2018 рік, текст якого опублікований у виданні Голос України, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Так, завдяки зазначених коштів на дорогу Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка і дорогу Харків-Охтирка буде виділено по 800 млн грн, а на дорогу Житомир-Чернівці - 400 млн грн. З державного дорожнього фонду, відповідно до закону, на ці дороги буде виділено у 2018 році по 1,2 млрд грн і 600 млн грн відповідно.

Відео дня

Таким чином загальна сума, яку планується направити на поліпшення стану трьох автодоріг із зазначених джерел становить 5 млрд грн.

Раніше генеральний прокурор України Юрій Луценко анонсував на початку 2018 року спецконфіскацію ще 5 млрд грн екс-президента України Віктора Януковича і його оточення.

"У нас є план спецконфіскувати ще 5 млрд грн. Тому, на початку наступного року, ми проведемо цю спецконфіскацію, і сподіваюся, що цього разу уряд буде більш організованим, а ми їм допоможемо початком низки кримінальних проваджень за недбалість з тих, хто взяв кошти, і не зміг донести їх до людей", - сказав він.

Луценко зазначив, що з 22 млрд грн спецконфіскованних раніше коштів, які були розподілені в червні, станом на 1 грудня було освоєно лише 5 млрд грн.

За даними міністра юстиції України Павла Петренка, за три роки при владі масштаб розкрадання екс-президентом Віктором Януковичем та його соратниками з бюджету України становить $40 млрд.

За оцінками ж Державної служби фінансового моніторингу України, екс-президент і його оточення привласнили не менше 199,4 млрд грн.

Нагадаємо, що в кінці грудня Національне антикорупційне бюро проводило виїмку документів у державному Ощадбанку за 3 кримінальними виробництвами про спецконфіскацію $1,5 млрд заарештованих на рахунках колишнього президента Віктора Януковича і його оточення.

Показати ще новини
Радіо НВ
X