Громадяни "без доходів" і власники елітного житла оформили майже 1 млн субсидій

5 травня 2018, 16:20

У минулому опалювальному сезоні було оформлено 1 млн житлових субсидій для громадян з високим рівнем матеріального забезпечення або з тіньовими доходами.

Такі дані повідомили у Міністерстві соціальної політики.

Зокрема, за даними міністерства, субсидіями скористалися 23,4 тис. домогосподарств у будинках площею більше 200 кв. м, а також 28,5 тис. домогосподарств у квартирах площею більше 120 кв. м. Крім того, субсидії оформили ще 925 тис. домогосподарств, до складу яких входили особи, які декларували повну відсутність доходів.

Відео дня

Як зазначив міністр Андрій Рева, ситуація, коли платники податків утримують таких субсидіантів, є несправедливою та неприйнятною.

"Метою прийняття 329-ої постанови Кабінету Міністрів є мотивація населення легалізувати свої трудові відносини, зробити систему призначення субсидій адресною та здійснити верифікацію для можливості впровадження монетизації програми житлових субсидій", – заявив Рева.

Як відомо, з 1 травня в Україні змінилися правила нарахування субсидій. Зокрема, допомоги держави в частковій оплаті житлово-комунальних послуг позбавлять власників автомобілів і просторих квартир.

Показати ще новини
Радіо НВ
X