Гройсман вимагає перевірити обґрунтованість підвищення цін на бензин

2 лютого 2018, 16:43

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив проаналізувати обґрунтованість підвищення цін на нафтопродукти на АЗС країни.

Про це він заявив на брифінгу в Богуславі Київської області у п'ятницю, 2 лютого, передає Інтерфакс-Україна.

Зокрема, прем'єр хоче знати, скільки оператори ринку заробляють на поставках і продажу палива. Відповідне доручення Гройсман дав Державній фіскальній службі (ДФС) спільно з Антимонопольним комітетом України (АМКУ).

Відео дня

"Я стурбований тим, що відбувається зараз з цінами на паливо... Я доручив ДФС проаналізувати, за якою ціною ввозять паливо в країну, за якою ціною продають, яка маржа.

"Я вважаю, що ДФС спільно з АМКУ повинні зробити це питання публічним. Якщо ми говоримо, що вартість нафти була $55, а сьогодні $70, я розумію, що відбулося підвищення. Але (слід - ред.) пояснити людям, як формується ціна на паливо і чому вона стала такою", - сказав він.

Як повідомлялося, середні роздрібні ціни на бензини і дизпаливо в Україні зросли 7,1-8,2% (на 2,1 грн/літр), на скраплений вуглеводневий газ - на 3,1% (на 0,4 грн/літр) в період з 29 грудня 2017 року по 29 січня 2018 рік.

Показати ще новини
Радіо NV
X