Гройсман запропонував звільнити призначеного Порошенком главу Укроборонпрому

27 грудня 2017, 12:28

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман висловив невдоволення роботою директора держконцерну Укроборонпром Романа Романова та запропонував звільнити його

Про це глава уряду заявив на засіданні Кабінету міністрів 27 грудня.

"Більше з вами я працювати не буду. Сказано, не зроблено - до побачення! Шукайте іншу роботу!" - заявив Гройсман і порадив Романову звільнитися самостійно.

Відео дня

При цьому Гройсман заявив, що сьогодні ж підпише подання на ім'я президента про звільнення Романова. І сподівається, що президент як можна швидше розбереться з цим питанням.

Причиною такого рішення прем'єр назвав непогашення в строк боргів із зарплати на суднобудівних заводах держконцерну.

Відзначимо, що 20 листопада Гройсман доручив першому віце-прем'єру Степану Кубіву розібратися з ситуацією, що склалася на суднобудівних підприємствах, що входять до складу держконцерну Укроборонпром, і вжити заходів щодо погашення боргів із зарплати на цих підприємствах.

"Звертаю увагу генерального директора держконцерну Укроборонпром Романова, що керівники суб'єктів господарювання несуть особисту відповідальність за стан виплати заробітної плати", - говорилося в поручченіі Гройсмана.

Доручення було підготовлено у відповідь на звернення народних депутатів, які звернули увагу прем'єра на борги, що утворилися, в частості, на Миколаївському суднобудівному заводі.

Про результати виконання доручення Кабмін повинен був бути повідомлений не пізніше 27 листопада.

Як відомо, Романов був призначений генеральним директором Укроборонпрому 4 липня указом президента Петра Порошенка. До цього останні роки він був депутатом Херсонської міськради. На президентських виборах очолював виборчий штаб Петра Порошенка на Херсонщині.

Показати ще новини
Радіо НВ
X