Гройсман запропонував бізнесу самостійно вибрати орган фінрозслідувань

1 березня 2018, 13:41

У влади сьогодні немає єдиної позиції щодо того, який орган має займатися розслідуванням економічних злочинів бізнесу, визнав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Про це глава уряду заявив під час 14-ї щорічної інвестиційної конференції, організованої компанією Dragon Capital 1 березня в Києві, передає кореспондент НВ Бізнес.

"Багато рухів... Назва - назвою, а суть - суттю", - так відповів прем'єр на запитання, що він думає про новий проект, розроблений під керівництвом глави комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної.

Відео дня

Гройсман запропонував бізнес-спільноті самій визначитися, який новий орган має займатися розслідуванням економічних злочинів - урядова Служба фінансових розслідувань (СФР) чи альтернативне їй депутатсько-президентське Національне бюро фінансових розслідувань (НБФР).

Прем'єр пообіцяв підтримати той проект, який оберуть представники бізнес-асоціацій після аналізу та порівняння. "Виберіть варіант - я його підтримаю", - звернувся Гройсман до представників бізнесу.

Він зазначив, що уряд зі свого боку виконав все можливе - затвердив і подав свою модель, розроблену Міністерством фінансів.

Прем'єр наголосив, що його позиція полягає в тому, щоб був створений новий єдиний інтелектуальний орган, який буде займатися аналітикою і контактувати з бізнесом з економічних питань. На його думку, всі силові органи, які мають економічні підрозділи - СБУ, ГПУ, поліція - мають бути їх позбавлені.

"Зробіть аналіз обох проектів. За яким з них буде позитивний висновок - той я і підтримаю. Або запропонуйте третій", - резюмував прем'єр.

Показати ще новини
Радіо NV
X