Гройсман визнав, що Україні поки неможливо розраховувати на прихід інвестицій

7 червня 2018, 20:29

Поки що Україні, з урахуванням нинішнього рівня корупції і слабких судової системи і системи управління, "розраховувати на серйозні інвестиції неможливо". Але сьогоднішній день став поворотним і дав шанс на подальше проведення реформ.

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час лекції НВ "Діалоги про майбутнє".

За словами глави уряду, рішення Верховної Ради про створення Антикорупційного суду стало " історичним моментом вибору " подальшого руху по шляху реформ.

Відео дня

"Я радий, що сьогодні парламент абсолютною більшістю голосів, навіть конституційною більшістю, прийняв надзвичайно важливе фундаментальне рішення - створення незалежного Антикорупційного суду", - сказав Гройсман, додавши, що те, яким в результаті буде цей суд, "покаже тільки час".

Але "очевидним", за словами прем'єра, є те, що влада повинна поліпшити легкість ведення бізнесу і "створити доброзичливе середовище для інвестування".

Однією з таких можливостей Гройсман назвав початок "масштабних приватизаційних процесів", завдяки яким в Україну прийде "абсолютно інша якість капіталу".

Гройсман також вважає за можливе досягти зростання ВВП більш ніж в 5% в рік. Але бачить "загрози у вигляді безвідповідальної політики" напередодні виборів в майбутньому році.

"Нам потрібно консолідувати політичну волю і рухатися далі", - підсумував глава уряду.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X